O nás

Vítejte na stránkách webu GiftyCity – Pro dárky z lásky

Náš původní web Moderní nákup je provozován firmou Trade Concept s.r.o. a byl založen v roce 2005.

Sortiment stále rozšiřujeme i o originální a klasické nápady na dárky, včetně doplňků do domácnosti. A proto jsme se v roce 2022 rozhodli spustit náš web Giftycity, kde nabízíme opravdu širokou paletu dárků vhodných pro muže, ženy, děti i mazlíčky. Jedná se o skvělého online pomocníka při výběru těch správných dárků pro různé příležitosti. 

Zaměřujeme se hlavně na prodej vlastních značek jako jsou Home Elements a Arome.

Jejich portfolio zahrnuje bytový a kuchyňský textil, interiérové vůně, difuzéry, dárkově balené čaje či vysoce kvalitní porcelán s unikátními designy. Výrobky si sami navrhujeme a také zadáváme do výroby.

Ale protože chceme nabízet opravdu pestré výrobky, přidali jsme také zboží Evropských značek například italská Bama, Bica nebo Guardiny, také z itálie. Také spolupracujeme se značkou Axin Trading s.r.o., která nabízí polstry šité na míru v České republice. Osloví vás i široká nabídka společnosti INTEX, která se zaměřuje na distribuci a výrobu bazénů ale i hraček a nafukovacího nábytku a příšlušenství s více než 40letou tradicí.

Inspiraci na skvělé dárky tak můžete čerpat už nyní prostřednictvím našeho e-shopu.

 

fotkypredajne

Náš tým

"Náš tým je malý, ale plný optimismu, energie a kreativity."

business-3370832_1920

Vše začíná našimi Nákupčími. Dennodenně obchodují s domácími potřebami, doplňky do domácnosti a dárkovým zbožím.

Abyste měli lepší představu o produktu, rozšířili jsme náš tým i o fotografy a grafiky. Ti pro vás také navrhují vzhled nových kolekcí. Takže jejich práce spočívá hlavně v kreativitě.

Marketingový tým se vás snaží inspirovat na sociálních sítích, informovat o novinkách a akcích, které zrovna probíhají.

Zákaznická podpora s vámi vyřeší případný problém s objednávkou. Můžete nás oslovit i prostřednictvím online chatu. Tak se nebojte zeptat na cokoli.

A v neposlední řadě je důležité oddělení logistiky. Kontrolují, zda je zboží v pořádku. A balí ho tak, aby se k vám dostalo v úplném pořádku.

rozdelenie

 

Děkujeme, že jste si vybrali nás!